Sunucularımız

Sunucularımız hakkında bilgiler
7 Days to Die
Açılış 25 March 2024
7 Days to Die

7 Days to Die, birinci şahıs nişancı, hayatta kalma korkusu, kule savunması ve rol yapma oyunlarının benzersiz bir kombinasyonu olan bir açık dünya oyunudur. İlk gelen kesin zombi hayatta kalma sandbox RPG'sini oynayın.

VRising
Yakında
V Rising

V Rising, Stunlock Studios tarafından geliştirilen ve yayınlanan yaklaşan bir hayatta kalma oyunudur. İlk olarak 5 Mayıs 2021'de Windows için duyuruldu, 17 Mayıs 2022'de erken erişime girdi. Bir hafta içinde bir milyon satış rakamını aştı.

Counter Strike 1.6
Açılış 25 March 2024
Counter Strike 1.6

Dünyanın 1 numaralı çevrimiçi aksiyon oyununu oynayın. Bu çılgınca popüler takım tabanlı oyunda inanılmaz derecede gerçekçi bir terör savaşına katılın. Stratejik görevleri tamamlamak için takım arkadaşlarınızla ittifak kurun. Düşman mevzilerini yok edin. Rehineleri kurtarın. Rolünüz takımınızın başarısını etkiler. Takımınızın başarısı sizin rolünüzü etkiler.

Sunucu Özelliklerimiz

Düşük Ping

Sunucularımız Avrupa Kıtasında düşük gecikme ile oyun zevki yaşatmak için özel ayarlar ile optimize edildi. Düsseldorf/Almanya

Yüksek Performans

Yeni nesil i9-9900K işlemci, 128GB DDR5 Ram ve 10Gbps Ağ ile yüksek performans sağlıyoruz.

7/24 Destek

Sunucularımız hakkında Discord Sunucumuzdan 7 Gün 24 Saat aktif yetkililerimiz sayesinde destek sağlıyoruz.

Eğlence

Sunucularımızda oyundan daha fazla keyif alabilmeniz için özel modlar kullanıyoruz. Böylece daha fazla oynama isteği ve eğlence katıyor.